• 01 header groei
 • 02 header uniek
 • 03 header kwaliteit
 • 04 header professioneel
 • 05 header betrokkenheid
 • 06 header samenwerken
 • 07 header respect

Ouders

Een goed contact tussen school en thuis is heel belangrijk. We informeren u niet alleen over alle belangrijke gebeurtenissen op school, maar ook over het wel en wee van uw kind. Wij van onze kant stellen het op prijs als u ons van belangrijke gebeurtenissen thuis op de hoogte houdt. Een goede samenwerking tussen school en thuis bevordert het welbevinden van een kind, dat staat vast.

De Burcht probeert het contact met u te bevorderen door u informatie te geven via:

 • Aanmelden nieuwe leerling
  Voor nieuwe gezinnen is er een kennismakingsmoment op afspraak. U bent dan van harte welkom op onze school! U krijgt informatie over de school, u krijgt een schoolgids en een inschrijfformulier mee, we laten u onze school zien en u heeft de gelegenheid vragen te stellen. Uiteraard is dit kennismakingsmoment vrijblijvend. Ouders maken zelf de keus voor de beste school voor hun kind! Wilt u gebruik maken van een kennismakingsochtend? Belt u dan voor een afspraak naar onze school: 0318-555562 of mailt u naar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 
 • Nieuwsbrief
  Ongeveer om de vier weken verschijnt onze nieuwsbrief, de Burchtberichten. U vindt daarin altijd de agenda en de mededelingen en allerlei zaken die met school te maken hebben. U ontvangt deze per e-mail. De laatst verschenen nieuwsbrief staat op de website. In verband met de AVG worden oudere nieuwsbrieven verwijderd.
 • Informatieavonden
  Aan het begin van het schooljaar houden wij voor alle ouders een informatieavond. U maakt kennis met de leerkracht van uw kind, u kunt de methodes bekijken en de leerkracht vertelt u van alles over wat er komen gaat in het schooljaar.
 • Inloopavonden
  In een projectweek wordt er voor de ouders meestal een inloopavond georganiseerd, waarbij ouders ook het gemaakte werk uit die week kunnen bekijken.
 • Contactavonden n.a.v. het rapport
  Deze avonden worden twee keer per jaar gehouden, naar aanleiding van het eerste en het tweede rapport. De ouders worden persoonlijk uitgenodigd en kunnen gedurende 10 minuten met de leerkracht praten over de leerprestaties, het functioneren van het kind binnen de groep en andere zaken. Het werk van de betreffende leerling ligt 10 minuten voor aanvang van het gesprek voor de ouders/verzorgers ter inzage. Natuurlijk kunnen ouders ook tussentijds met de desbetreffende leerkracht praten. Bij de kleuters wordt één en ander verduidelijkt aan de hand van werkjes uit hun eigen map.
 • Rapporten
  De leerlingen van alle groepen krijgen twee maal per schooljaar een rapport mee. In deze rapporten kunt u zien welke vorderingen uw kind maakt op school. Het rapport is een combinatie van woord- en cijferwaardering. Cijfers worden alleen gegeven voor 'meetbare' onderdelen van vakgebieden.
 • Huisbezoek
  Op De Burcht worden er geen collectieve huisbezoeken afgelegd. Een huisbezoek blijft echter tot de mogelijkheid behoren, als de ouder of de leerkracht dit als zinvol ervaart als een aanvulling op de bestaande schoolcontact-momenten.
 • Website
  Op deze website is veel nieuws en informatie over de school te vinden.